Vipservis E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri | E-Ticaret Sitenizi Hemen Oluşturun
Produces İncredible But Geniune Solutions
Hakkımızda

Vipservis, e-ticaret ve yazılım sektöründe öncü bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefleyen bir ekip olarak, geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla öne çıkmaktayız.


Vipservis Bilişim ve İnternet Teknolojileri , Türkiye'nin En Hızlı, Güvenilir ve Köklü Hosting ve Yazılım Sağlayıcılarından biri olarak sektördeki 25 yılı aşkın deneyimiyle çözüm sağlamaktadır . 1999'dan beri müşterilerimize alan adı hizmetleri, web hosting, sunucu kiralama, barındırma ve güvenlik ve Yazılım çözümleri gibi birçok alanda kaliteli hizmetler sunuyoruz. Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Ürünlerinizi Tek Ekrandan Tüm Türkiyeye Satın

Mobil uyumlu ve SEO optimize edilmiş temalarımızla arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Hızlı yükleme süreleri ve güvenli ödeme entegrasyonlarıyla müşteri memnuniyetini artırın.

En İyiler Vipservis’i Tercih Ediyor
Birbirinden değerli bir çok firmanın tercihi
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin