Vipservis E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri | E-Ticaret Sitenizi Hemen Oluşturun
Produces İncredible But Geniune Solutions
En İyiler Vipservis’i Tercih Ediyor
Birbirinden değerli bir çok firmanın tercihi
Firmanıza Özel Web Tasarım Yapalım
Hayallerinizdeki Web Tasarıma Bizimle Ulaşın.
Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik
Vipservis e-ticaret alt yapıları ulusal ve global anlamda faaliyet gösteren 2.000’den fazla işletme tarafından tercih edilmektedir. Vipservis e-ticaret alt yapıları içerisinde yer alan modül ve özellikler işletmelerin e-ticaret süreçlerini kolayca yönetebilmesini ve satışlarını arttırabilmesini sağlamaktadır.
Vipservis e-ticaret altyapısına geçmek istiyorsanız Vipservis müşteri hizmetleri ve satış danışmanları ile iletişime geçerek firmanızın ihtiyaçlarına ve hedeflerine en uygun olan e-ticaret paketleri hakkında bilgi alabilir ve karar kıldığınız e-ticaret paketini satın alarak sitenizi Vipservis’a taşıyabilirsiniz.
Vipservis e-ticaret alt yapısı %100 SEO uyumludur. Firmamız, müşterilerinin seo çalışmalarını hızlı ve kolayca yapabilmesi için e-ticaret paketleri içerisinde en gelişmiş seo yönetim panelinin de yer almasını sağlamaktadır. Bununla beraber Vipservis, seo alanında bilgisi olmayan kişiler için ücretsiz seo eğitimleri düzenlemekte ve e-ticaret firmalarının seo konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Vipservis e-ticaret sitesi, satın alma işleminizin ardından 1-2 saat içerisinde kurularak sizlere teslim edilmektedir. E-ticaret siteniz kurulduktan sonra kategori, alt kategori ve markaları belirleme, ürün yükleme, site özelleştirme ve sanal pos entegrasyonları gibi işletmenize ait özelleştirmeleri yaparak anında internetten satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin